ELA.DENT to gabinet ortodontyczno-stomatologiczny założony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym można zapomnieć o strachu i bólu, często związanymi z leczeniem zębów. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna.

W zespole pracuje kilka doświadczonych i przeszkolonych w asyście ortodontycznych higienistek i asystentek stomatologicznych. Zespół zapewnia fachową diagnostykę, leczenie i opiekę ortodontyczną.

Profilaktyka stomatologiczna to pierwszy krok w leczeniu próchnicy i paradontozy. Jej zadaniem jest przede wszystkim walka z płytką nazębną. Systematycznie przeprowadzane profesjonalne zabiegi profilaktyczne w klinice wraz z dostosowaniem się pacjenta do wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji gwarantują zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym piękny uśmiech, oszczędność cennego czasu i pieniędzy na leczenie.

W naszym Gabinecie Stomatologicznym oferujemy pacjentom pełen zakres profesjonalnych zabiegów stomatologicznych z zastosowaniem sprawdzonych metod.

lek. dent specjalista ortodonta Magdalena Ożóg

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zdając Lekarsko-dentystyczny Egzamin Państwowy zdobyła najwyższy wynik w kraju. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodoncji potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.

Od początku pracy odbyła wiele kursów i szkoleń. Stale poszerza swoją wiedzę zwracając szczególną uwagę na zarządzanie wzrostem twarzoczaszki oraz kompleksowe leczenie pacjenta z uwzględnieniem interakcji pomiędzy stawem skroniowo–żuchwowym, postawą ciała, okluzją
oraz estetyką twarzy.

Zapewnia pacjentom najwyższe standardy leczenia i bezpieczeństwo. Współpracuje z lekarzami innych specjalności, fizjoterapeutą i logopedą.

  • Profilaktyka wad zgryzu
  • Wczesne leczenie dzieci, ortotropia
  • Leczenie aparatami stałymi i nakladkowymi
  • Mikroimplanty
  • Przygotowanie do leczenia protetycznego
  • Leczenie szyną relaksacyjną
  • Współpraca z logopeda i fizjoterapeutą