ELA.DENT to gabinet ortodontyczno-stomatologiczny założony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym można zapomnieć o strachu i bólu, często związanymi z leczeniem zębów. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna.

W zespole pracuje kilka doświadczonych i przeszkolonych w asyście ortodontycznych higienistek i asystentek stomatologicznych. Zespół zapewnia fachową diagnostykę, leczenie i opiekę ortodontyczną.

Profilaktyka stomatologiczna to pierwszy krok w leczeniu próchnicy i paradontozy. Jej zadaniem jest przede wszystkim walka z płytką nazębną. Systematycznie przeprowadzane profesjonalne zabiegi profilaktyczne w klinice wraz z dostosowaniem się pacjenta do wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji gwarantują zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym piękny uśmiech, oszczędność cennego czasu i pieniędzy na leczenie.

W naszym Gabinecie Stomatologicznym oferujemy pacjentom pełen zakres profesjonalnych zabiegów stomatologicznych z zastosowaniem sprawdzonych metod.